نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فسيل گونه‌اي جديد از حيوانات ماقبل تاريخ در کانادا

تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1391/06/26
يک کشاورز کانادايي موفق به کشف فسيل حيواني ناشناخته با قدمتي بالغ بر 80 ميليون سال شد. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از کالگري هرالد، اين فسيل که در حاشيه رودخانه دودي در کانادا کشف شد، حدود 5 کيلوگرم وزن دارد و به گفته باستان‌شناسان متعلق به موجودي مهره‌دار است. به گفته يک کارشناس فسيل دايناسور: آثار استخواني موجود روي سنگ نشان مي‌دهد اين حيوان يک دايناسور نبوده و با آن‌ها تفاوت داشته است. وي افزود: آثار موجود روي سنگ شامل 4 مهره ستون فقرات، استخوان طولاني گردن ــ متعلق به خزندگان دريايي ــ يک بدن خمره‌اي و باله‌هايي مشابه باله‌هاي لاک‌پشت است. ديرينه‌شناسان پس از بررسي فسيل اعلام کردند اين موجود چيزي شبيه به يک لاک‌پشت پشت چرمي بوده که لاک نداشته و گردني دراز و مار مانند داشته است. به گزارش ميراث آريا، ديرينه‌شناسان اميدوارند با بررسي بيشتر اين فسيل، اطلاعات بيشتري از اين حيوان ماقبل تاريخ به دست بياورند.