نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف شواهدي نوين از دوره کهن سنگي ايران در ارسنجان

تعداد بازدید : 219
تاریخ : 1391/06/26
در کاوش‌هاي مشترک باستان شناسان ايراني و ژاپني شواهدي نوين از دوره کهن سنگي ايران در ارسنجان فارس کشف شد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي پژوهشگاه سازمان ميراث فرهنگي،‌ صنايع دستي و گردشگري، «شقايق هورشيد» سرپرست ايراني هيات کاوش با بيان اين مطلب در حضور دکتر «پريسا محمدي»، رييس پژوهشگاه و «کيني چي کومانو»، سفير ژاپن که از سايت ديدن مي کردند، افزود: از مهمترين آثار شناسايي شده سازه‌اي مربوط به دوره پارينه سنگي مياني است که در بستر طبيعي کوه و در اثر فرسايش ناشي از جريان آب ايجاد شده و اطراف آن به وسيله چيدن سنگ توسط انسان محدود شده است که قدمت احتمالي آن بيش از 60 تا 70 هزار سال پيش است. وي اظهار داشت: در فصل گذشته کاوش بقاياي چند اجاق و ابزارهاي سنگي پوينت موستري و تراشه و سنگ‌هاي مادر لوالوايي نمايان شد. هورشيد تصريح کرد: همچنين در کنار خاک حرارت ديده اجاق‌ها تعدادي فسيل استخواني جانوري باقيمانده بود که نشان‌دهنده نوع تغذيه انسان در بيش از 50 هزار سال گذشته و متعلق به دوره‌هاي نوسنگي –پارينه سنگي و پارينه سنگي مياني است. وي افزود: پس از بحث و تبادل نظر رئيس پژوهشگاه و سفير ژاپن بر لزوم انجام کاوش و معرفي يافته‌هاي مربوط به دوران پارينه سنگي بر ادامه کاوش در فصول ديگر تاکيد شد. خاطرنشان مي‌شود؛ در اين کاوش پروفسور «آکيرا تسونيکي» از دانشگاه تسوکوباي توکيو سرپرست ژاپني هيات بود.