نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رشد گردشگری ایرلند به لطف ولخرجی گلف‌بازان ثروتمند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/12/03
طی سال‌های اخیر گلف‌بازان به ولخرج‌ترین گردشگران ایرلند تبدیل شده‌اند. براساس مطالعات انجام شده توسط یک موسسه‌ی پژوهشی در ایرلند، گلف‌بازان ولخرج‌ترین گردشگران این کشور به شمار می‌روند. به گزارش آیریش تایمز‌، با وجود آنکه از آغاز تلاش‌های دولت ایرلند برای توسعه‌ی گردشگری گلف زمان کمی می‌گذرد، آمارها نشان می‌دهد که گلف‌بازان به صورت متوسط سه برابر دیگر گردشگران در ایرلند پول خرج می‌کنند. سال گذشته گردشگران گلف‌باز ایرلند که بیشتر آنها انگلیسی بوده‌اند، 204 میلیون پوند ارز وارد چرخه‌ی اقتصادی این کشور کردند که حاصل آن ایجاد 7300 شغل جدید در ایرلند بود. از سوی دیگر، هر یک پوند که توسط گلف‌بازان ثروتمند در ایرلند خرج می‌شود، حدود هشت پوند برای اقتصاد این کشور درآمدزایی داشته و مشاغل جدیدی ایجاد می‌کنند. طی سال‌های اخیر به واسطه‌ی احداث زمین‌های متعدد گلف و برگزاری تورنمنت‌های معتبر این ورزش، گردشگران گلف‌باز زیادی از کشورهای مختلف راهی ایرلند شده‌اند که این امر نقش چشمگیری در توسعه صنعت گردشگری این کشور داشته است. این در حالیست که شرایط آب و هوایی تاثیر چندانی در فعالیت گلفبازان نداشته و شرایط برای توسعه‌ی گردشگری گلف در بیشتر کشورهای جهان وجود دارد. خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران سرویس: گردشگری