نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

میراث جهانی آلمان مقصد جدید گردشگری

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/25
با گذشت چند ماه از ثبت خانه اپرای «بایروت» آلمان در فهرست میراث جهانی یونسکو، این اثر تاریخی به مقصد جدید گردشگری این کشور تبدیل شده است. با گذشت چند ماه از ثبت خانه اپرای «بایروت» کشور آلمان در فهرست میراث جهانی سازمان یونسکو در جریان برگزاری سی‌وششمین اجلاس سالانه این سازمان در شهر سن‌پترزبورگ کشور روسیه، مقامات صنعت گردشگری آلمان از تبدیل شدن این اثر تاریخی به مقصد جدید گردشگری این کشور خبر داده‌اند. به گزارش هرتیج‌کی، خانه اپرای بایروت در شهر بایروت، در سال ۱۷۴۸ بدستور شاهزاده‌ای به نام «ویلهلمینه» ساخته شد و در طی سالها آهنگسازان مشهوری از جمله «ریشارد واگنر» که اپراهای او شهرت جهانی دارد، در این خانه اپرا به اجرا پرداختند که شهرت جهانی را برای خانه اپرای بایروت در پی داشت. از چند ماه قبل این اثر تاریخی منحصر به فرد که 264 سال پس از ساخت آن به یک میراث جهانی تبدیل شد، به مقصد جدید گردشگری آلمان تبدیل شده که حاصل آن بازدید روزانه هزاران گردشگر از خانه اپرای بایروت است. درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری بخش قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی آلمان را به خود اختصاص داده و بیشتر گردشگران این کشور از فرانسه، انگلیس، آمریکا، روسیه و کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس هستند، این در حالیست که در ماه‌های اخیر گردشگران آلمان از دو کشور پر جمعیت چین و هند نیز افزایش یافته‌اند.