نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جسد ریچارد سوم از یک پارکینگ عمومی سر در آورد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/25
باستان‌شناسان انگلیسی پس از کاوشی یک‌ماهه در محوطه یک پارکینگ عمومی، سرانجام موفق به کشف بقایایی از جسد ریچارد سوم شدند. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ایندپندنت، باستان‌شناسان موفق شدند پس از نزدیک به یک ماه کاوش در حیاط صومعه‌ای متعلق به قرون وسطی که در حال حاضر به محوطه یک پارکینگ عمومی تبدیل شده است، بقایای جسدی را کشف کنند که به اعتقاد آن‌ها متعلق به شاه ریچارد سوم است. باستان‌شناسان امیدوارند با انجام آزمایش‌های دی ان ای از استخوان‌های به دست آمده از نوادگان خواهری ریچارد سوم که نسل هفدهم وی را تشکیل می‌دهند، درستی اکتشاف خود را دریابند. محققان این اکتشاف را خارق‌العاده توصیف می‌کنند اما هنوز به آن اطمینان کامل ندارند و منتظر پاسخ آزمایش‌ها هستند. ماه گذشته محققان با اعلام کشف مقبره شاه ریچارد سوم در شهر لسیستر انگلیس، از ادامه کاوش‌های خود برای شناسایی جسد او خبر داده بودند که پس از گذشت یک ماه به این نتایج دست یافتند. ریچارد سوم، آخرین شاه منطقه یورک شایر بود که در سال 1485 میلادی در نبرد با ارتش لانکاستریان کشته شد.