نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كشف مجسمه 2200 ساله در بلغارستان

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/25
بخشي از يك مجسمه منحصر به فرد با قدمتي 2200 ساله در بلغارستان كشف شد. در جريان كاوش‌هاي باستان‌شناسان آلماني در شهر تاريخي مشهور «رودوپس» در بلغارستان، بخشي از يك مجسمه منحصر به فرد با قدمتي 2200 ساله كشف شد. ايسنا: به گزارش فوكوس، اين مجسمه بخشي از مجسمه سنگي يك شير است كه تاكنون مشابه آن كشف نشده، اين در حاليست كه باستانشناسان علاوه‌بر بخش‌هايي از مجسمه سنگي موفق به كشف ظروف سفالي و سنگي و سلاح نيز شده‌اند. هرچند بلغارستان كشوري غني از نظر داشتن محوطه‌هاي تاريخي است، اما بيش‌تر محوطه‌هاي اين كشور بدون حفاظت به حال خود رها و به منبع درآمد قاچاقچيان آثار تاريخي تبديل شده‌اند. كارشناسان برآورد كرده‌اند در بلغارستان بين 30 تا 33 هزار نفر به كاوش غيرقانوني در محوطه‌هاي تاريخي و قاچاق آثار كشف‌شده مشغول هستند و هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده مي‌شود. كارشناسان دليل اصلي اين امر را نبود حفاظت كافي از محوطه‌هاي تاريخي بلغارستان و وجود معضل بيكاري در برخي مناطق اين كشور مي‌دانند. پروژه‌ي كاوش در محل كشف مجسمه شير سنگي براي يافتن ديگر آثار تاريخي احتمالي همچنان ادامه دارد.