نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برگزاري چهار نمايشگاه گردشگري در تهران

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/25
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- «سيد حميدرضا مصطفوي» مديرکل امور استان‌هاي معاونت گردشگري در گردهمايي معاونين گردشگري با اعلام اين خبر گفت: اين نمايشگاه‌ها اگر چه در تهران برگزار مي‌شود ولي متعلق به تمام استان‌ها است و در عين حال هزينه‌اي براي آن‌ها نخواهد داشت. وي تصريح کرد: بر همين اساس نمايشگاه طبيعت‌گردي به همت اداره کل کميته ملي طبيعت‌گردي در پارک پرديسان تهران برگزار مي‌شود. اين مقام مسوول با اشاره به برگزاري نمايشگاه اقوام در کاخ سعدآباد در رابطه با اين نمايشگاه اظهار داشت: در نمايشگاه اقوام کاخ سعدآباد استان‌هاي مختلف به معرفي غذا، فرهنگ، آداب، رسوم و غيره خود مي‌پردازند. مصطفوي همچنين در رابطه با نمايشگاه دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري گفت: دفاتر خدمات مسافرتي و گردشگري کشور نيز در اين ايام همراه با معرفي کليه خدمات خود نمايشگاهي در کاخ‌ موزه نياوران خواهند داشت. مديرکل امور استان‌ها در معاونت گردشگري خاطرنشان کرد: نمايشگاهي نيز به منظور معرفي رسانه‌هاي گردشگري استان‌هاي مختلف در کاخ موزه گلستان حضور به هم خواهند رساند. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)