نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پيشرفت 80 درصدي اولين موزه مدرسه در تبريز

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/06/25
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي از اتمام بيش از 80 درصد عمليات مرمت مدرسه فردوسي تبريز خبر داد و گفت: مدرسه تاريخي فردوسي تبريز پس از پايان عمليات مرمتي تبديل به موزه مدرسه خواهد شد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي آذربايجان شرقي، «تراب محمدي» با بيان اين مطلب گفت: مرمت اين مدرسه در دو مرحله انجام شد که مرحله نخست آن به مدت چهار ماه در سال 90 و مرحله دوم آن نيز از تيرماه سال جاري اجرايي شد. وي اظهار داشت: موزه مدرسه قرار است در زيرزمين دبيرستان فردوسي واقع شود که مرمت اين زيرزمين شامل استحکام‌بخشي، راه‌اندازي سيستم تاسيساتي و حذف بخش‌هاي الحاقي بود. محمدي تصريح کرد: تمام اين مجموعه استحکام‌بخشي شده و پي ساختمان، پايه‌ها، طاق و گنبدها نيز مرمت شده‌اند. وي حذف الحاقات و سنگ‌کشي را از ديگر بخش‌هاي عمليات مرمت مدرسه فردوسي عنوان کرد و افزود: پيش بيني مي شود مرمت 20 درصد باقي مانده مدرسه فردوسي نيز تا پايان شهريورماه امسال به اتمام برسد. مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اين استان دبيرستان فردوسي را متعلق به دوره پهلوي دانست و خاطرنشان کرد: موزه مدرسه طرحي ملي است که پس از اتمام عمليات مرمتي مدرسه فردوسي، مديريت موزه به عهده اداره کل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي خواهد بود. محمدي يادآور شد: دبيرستان فردوسي تبريز در سال 1295 شمسي ساخته و به شماره 6175 در فهرست آثار ملي کشور ثبت شده که اولين موزه مدرسه استان را در خود جاي خواهد داد.