نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ظرفيت‌هاي سفر‌کارت ملي بدون محدوديت زماني و مکاني است

تعداد بازدید : 218
تاریخ : 1391/06/25
«علي رادمند»، مديرعامل شرکت سفرکارت ملي با دعوت از تمامي گردشگران براي همکاري در سامانه فروش و شبکه رزرواسيون مراکز اقامتي، گفت: تمامي دارندگان سفرکارت ملي مي‌توانند بدون محدوديت زماني و مکاني از خدمات و ظرفيت‌هاي اين طرح بهره‌مند شوند. مديرعامل شرکت سفرکارت ملي در گفت‌و‌گو با ميراث‌آريا(chtn) اظهار داشت: اين شرکت بر اساس تجارب حاصل طي اجراي طرح سفرکارت ملي، سامانه فروش و رزرواسيون اينترنتي مراکز گردشگري به آدرس www.reserviran.net را برگرفته از الگوهاي اجرايي تجارت الکترونيک در اختيار مراکز گردشگري کشور قرار داده است تا سه ميليون و 300 دارنده سفرکارت و تمامي دارندگان کارت‌هاي موجود در شبکه تبادلات بين بانکي کشور (شتاب) بتوانند بدون محدوديت زماني يا مکاني و بدون واسطه از خدمات اين مراکز بهره‌مند شوند. رادمند افزود: سامانه حاضر علاوه بر پوشش نيازهاي کاربران خانگي، با توجه به عضويت صدها دفتر خدمات مسافرتي سراسر کشور در شبکه سفرکارت ملي، امکان دسترسي ايشان به قسمت کاربران حرفه‌اي به منظور توزيع گسترده خدمات مراکز گردشگري را فراهم کرده است. وي خاطرنشان کرد: امکان ايجاد صفحات و فضاي ويژه براي آن دسته از مراکز گردشگري که علاقمند به داشتن نماي اختصاصي هستند مانند هتل‌هاي لوکس و همچنين گروه هتل‌ها و دفاتر خدمات مسافرتي وجود دارد. رادمند يادآور شد: قابليت مديريت موجودي از سوي مديران مراکز گردشگري و طبقه‌بندي دسترسي‌ها با تعيين زمان آزادسازي خودکار سهميه‌ها به منظور جلوگيري از سوخت شدن ظرفيت‌ها از ويژگي هاي منحصر به فرد سامانه حاضر است. مديرعامل شرکت سفرکارت ملي تصريح کرد: برخورداري از فناوري نوين کانال رزرواسيون براي ارتباط با ديگر بانک‌هاي اطلاعاتي و سامانه‌هاي فروش و رزرواسيون موجود براساس سرويس اينترنتي، محدوديت‌هاي مرسوم براي همکاري در فروش خدمات را از بين برده است.