نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سرود «خميني اي امام» عصر امروز ثبت ملي خواهد شد

تعداد بازدید : 221
تاریخ : 1391/06/21
عصر امروز و درسومين روز از همايش شوراي عالي سياست‌گذاري ثبت آثار، سرود تاريخي «خميني اي امام» که در روز 12 بهمن سال 1357 همزمان با ورود بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران، امام خميني(ره) در فرودگام مهرآباد و توسط گروه کر و در حضور ايشان اجرا شد، در فهرست ميراث معنوي کشور ثبت ملي خواهد شد. آنچه در ارتباط با اين ميراث معنوي جالب توجه به نظر ميرسد ثبت نام از 400 نفر در سال 57 به منظور تست و تشکل گروه کر 50 نفره اجراي اين سرود تاريخي بوده است. شاعر اين سرود ماندگار استاد « حميد سبزواري» و آهنگساز اين اثر « احمد علي راغب» بوده است. خاطرنشان مي‌شود، امروز و در سومين روز از همايش شوراي عالي سياست گذاري ثبت آثار در استان البرز، ميراث معنوي استان‌هاي مختلف کشور به منظور ثبت در فهرست ميراث ملي بررسي خواهد شد که در اين ميان مهمترين پرونده در اين گروه ثبت ملي مناسک حج به شمار مي‌رود که قرار است تا ساعتي ديگر به ثبت ملي برسد.