نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ناآرامی‌های سیاسی، گردشگران روس کوبا را دو برابر کرد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/21
ناآرامی‌های دو سال گذشته در کشورهای عربی گردشگران روس کوبا را دو برابر کرد.‌ یکی از مسئولان صنعت گردشگری کشور کوچک کوبا که در شش ماهه نخست امسال میزبانی از بیش از دو میلیون گردشگر را تجربه کرد، از دو برابر شدن گردشگران روس کوبا خبر داد. به گزارش سی‌ان‌ان، ناآرامی‌های دو سال گذشته در کشورهای عربی گردشگران روس کوبا را در هشت ماه نخست 2012 در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته دو برابر کرده است. این در حالیست که کوبا در سال 2011 نیز میزبان سه میلیون گردشگر بود که رشد 15 درصدی درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری را در پی داشت. براساس مطالعات انجام شده توسط سازمان‌های بین‌المللی فعال در زمینه‌ی صنعت گردشگری، کوبا سومین مقصد گردشگری منطقه‌ی کارائیب محسوب می‌شود که علت اصلی این امر هزینه‌ اقامت بسیار پایین در این کشور، تنوع غذایی بالا، سرویس‌دهی مطلوب و وجود سواحل پاک و زیبا اعلام شده است. در حال حاضر، بیشتر گردشگران کوبا از کشورهای کانادا، روسیه، انگلیس، ایتالیا، فرانسه و اسپانیا هستند، هرچند که کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در آینده نزدیک کوبا به مقصد نخست گردشگران آمریکایی تبدیل شده و سالانه میزبان هزاران گردشگر از آمریکا باشند. اکنون بسیاری از قوانینی که ورود گردشگران خارجی را به کوبا محدود می‌کردند، لغو شده‌اند. همچنین قوانینی مانند استفاده از تلفن همراه، کامپیوتر و ممنوعیت ورود ساکنان این کشور به هتل‌ها که از سال‌ها پیش برای مردم کوبا وجود داشتند، لغو شده، این در حالیست که دولت کوبا در ماه اوت در نخستین گام برای جذب بیشتر گردشگر به این کشور و طولانی‌تر کردن زمان اقامت گردشگران در کوبا، قانون ممنوعیت خرید ملک در این کشور برای خارجی‌ها را تغییر داد.‌