نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش نقاب رومي در لندن

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/06/21
نقاب رومي 2هزار ساله‌اي که به قيمت 6/3 ميليون دلار خريداري شد به زودي در آکادمي سلطنتي لندن به نمايش درمي‌آيد. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از گلوبال پست، اين نقاب که متعلق به شواليه‌هاي رومي است در ماه سپتامبر به مجموعه آثار برنزي 5 هزار ساله آکادمي سلطنتي لندن افزوده خواهد شد. باستان‌شناسان با اشاره به نادر بودن اين يافته عنوان کردند، تنها 3 نمونه از چنين نقاب‌هايي در انگلستان کشف شده است. نقابي که صورت آن با صفحه‌اي از نقره پوشيده شده است. گفتني است، به زودي در آکادمي سلطنتي لندن نمايشگاهي برپا خواهد شد که 150 اثر مختلف متعلق به يونان باستان تا آثار مربوط به پيکاسو را به نمايش درخواهد آورد که اين نقاب نيز يکي از آن‌ها است. به گزارش ميراث آريا،کارشناسان اميدوارند اين موزه، گردشگران بسياري را به لندن بکشاند.