نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسجد تغاره‌بند صدوق مرمت شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/21
مجموعه تاريخي تغاره‌بند روستاي عزآباد شهرستان صدوق از توابع استان يزد توسط مرمت‌کاران يزدي مرمت و بازسازي شد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري يزد، مسوول نمايندگي شهرستان صدوق در اين ارتباط گفت: مجموعه تغاره‌بند روستاي عزآباد يکي از مجموعه‌هاي تاريخي شهرستان صدوق است که در دل خود مسجد،آب انبار،گذر و حسينيه را جاي داده است. «مجاهدکرباسي»، در اين خصوص افزود: از اقدامات صورت گرفته در خصوص مرمت مسجد اين مجموعه مي‌توان به استحکام‌بخشي، دوخت و دوز ديوارها، اجراي ازاره با بند کشي، اندود کاهگل بدنه، سبک‌سازي و مرمت آجر فرش پشت بام اشاره کرد که با بودجه‌اي بالغ بر 230 ميليون ريال مرمت، بازسازي و بهسازي شده است. وي ادامه داد: از بناهاي موجود در اين مجموعه در حال حاضر مسجد آن مرمت شده و در صورت وجود اعتبار، مرمت ساير بناهاي اين مجموعه در دستور کار قرار دارد.