نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مراسم شب فرهنگي ايران در ايالت پي ننگ مالزي برگزار شد

تعداد بازدید : 216
تاریخ : 1391/06/21
مراسم شب فرهنگي ايران با حضور معاون گردشگري کشور، سرپرست سفارت ايران در مالزي و سروزير ايالت پي ننگ شب گذشته در اين ايالت برگزار شد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، همزمان با برگزاري نمايشگاه بين المللي گردشگري مالزي(ماتا2012) هيات ايراني شرکت کننده در اين نمايشگاه به دعوت سروزير ايالت پي ننگ از اين ايالت بازديد و مراسم شب فرهنگي ايران در اين ايالت برگزار شد. در اين مراسم که با استقبال بي نظير مردم ايالت پي ننگ مالزي و ايرانيان مقيم اين ايالت روبه رو شد معاون گردشگري کشور و سروزير ايالت پي ننگ در سخناني بر لزوم توسعه و گسترش روابط فرهنگي بين اين ايالت و جمهوري اسلامي ايران تاکيد کردند. دو طرف در سخنراني خود از گردشگري به عنوان زبان مشترک کشورهاي دنيا نام بردند که مي تواند موجبات نزديکي ملت هاي مختلف را فراهم کند. در اين مراسم با شکوه و به ياد ماندني گروه موسيقي ناسوت از استان اصفهان و گروه هنري اتحاد جام از تربت جام خراسان رضوي به همراه يک گروه هنري از ايالت پي ننگ مالزي به اجراي موسيقي سنتي و کارهاي هنري پرداختند که با استقبال حاضران در اين مراسم روبه رو شد. در اين مراسم که بيش از يک هزار نفر بازديد کننده داشت اجراي موسيقي سنتي توسط گروه هاي هنري ايران با تشويق حاضران در سالن روبه رو شد. در پايان اين مراسم مقامات ايالت پي ننگ مالزي و معاون گردشگري کشورمان بار ديگر بر ضرورت توسعه و تقويت گردشگري تاکيد و در پايان هدايايي به رسم ياد بود بين دو طرف رد و بدل شد.