نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستین اکسپوی صنایع دستی در برج میلاد برگزار می شود

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/18
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه صنایع‌دستی ـ نخستین و بزرگترین اکسپوی صنایع دستی توسط اتحادیه سراسری صنایع دستی کشور با همکاری معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از 20 تا 31 شهریورماه در برج میلاد برگزار می شود. مصطفی خوش آبی، دبیر اجرایی نخستین اکسپوی صنایع دستی کشور گفت: بنابر بند 119 قانون بودجه سال کشور90دستگاه‌های اجرایی باید یک دهم درصد از اعتبارات عمرانی خود را به خرید آثار هنری اختصاص می دادند. او ادامه داد: در این راستا و به منظور اجرایی کردن این موضوع ،بازگشت بودجه به خزانه با دستور رئیس جمهور و تایید شورای نگهبان دو ماه تمدید شد تا سازمان های دولتی فرصت خرید آثار هنری و صنایع دستی را داشته باشند. دبیر اجرایی نخستین اکسپوی صنایع دستی افزود: دراین نمایشگاه آثار سرمایه ای صنایع دستی که در آیین نامه اجرایی بند 119 قانون بودجه سال 90 کشور اشاره شده ،در معرض بازدید و خرید مسئولان دستگاه ها و سازمان های قوای سه گانه و ذی‌حسابان مرتبط قرار می‌گیرد. خوش آبی تاکید کرد: این نمایشگاه آخرین زمان برای خرید آثارهنرهای سنتی و صنایع دستی توسط دستگاه های دولتی است و امیدواریم با حمایت نهادهای مختلف در راستای اجرایی شدن سال تولید ملی،کار و سرمایه ایرانی گام برداریم. او با اشاره به مکاتبه با سازمان ها و نهادهای مختلف تصریح کرد: با 485 سازمان و نهاد دولتی در خصوص حضور در اکسپوی صنایع دستی مکاتبه شده است و تعدادی از آنها نیز برای خرید آثار صنایع دستی اعلام آمادگی کرده اند. دبیر اجرایی نخستین اکسپوی صنایع دستی تاکید کرد: این نمایشگاه با هدف فروش تولیدات صنایع دستی می تواند بخشی عمده ای از مشکلات هنرمندان صنایع دستی را برطرف کند . او با بیان اینکه این نمایشگاه روز دوشنبه افتتاح می شود، اظهار داشت: در آیین گشایش این نمایشگاه معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، جمعی از مسئولان سازمان میراث فرهنگی و همچنین ذی‌حسابان نهادها و دستگاه های اجرایی حضور دارند.