نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بلعیدن یک الماس 13 هزار دلاری توسط گردشگر چینی

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/06/18
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ یک توریست چینی در بزرگ‌ترین نمایشگاه بین المللی جواهرات و سنگ های قیمتی سریلانکا، به دلیل بلعیدن یک قطعه الماس به قیمت 13600 دلاردستگیر شد. به گزارش رویترز "چاوچنگ "توریست 32 ساله چینی که متهم به بلعیدن یک قطعه الماس است ، درحضور خریدارانی از کشور چین، هنگ کنگ، تایلند، هند و اروپا دست به این عمل زده است. به گفته سخنگوی پلیس سریلانکا این مرد از ابتدا با هدف دزدی دراین نمایشگاه شرکت کرده وعکسبرداری با پرتو ایکس، در نخستین دقایق دستگیری وی، قطعه الماس را در گلوی او نشان داده است. "سورش کریستوفرویجیکون" مالک غرفه‌ای دراین نمایشگاه گفته است که متوجه تلاش این مرد برای جابجایی الماس واقعی با یک الماس مصنوعی بوده است اما به محض این که مرد چینی از حضور وی آگاه شده، آن را بلافاصله بلعیده است. جزایر واقع در منطقه اقیانوس آرام، اساسا به دلیل وجود جواهر و سنگ‌های قیمتی به ویژه الماس، یاقوت کبود و صنعت جواهرسازی شهرت بسیار دارند. این صنعت، درآمدی سالانه بیش از 532 میلیون دلار درآمد تنها ازمحل صادرات، برای این کشورها تامین می‌کند.