نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

عکسهایی از کاکادو ؛پارک عجایب در قاره عجایب

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/06/18
استرالیا کشور عجایب است کشوری که مقصد بسیاری از توریستهای ماجراجو نیز هست. قاره استرالیا به دلیل جدا ماندن از قاره بزرگ اورازیا و آفریقا در گذشته بسیار دور روند تکاملی جداگانه ای را طی کرده و حیات وحش آن مانند جزیره ماداگاسکار تفاوت های عجیبی با طبیعت آسیا اروپا و آفریقا دارد. موجودات و گیاهان و حتی انسانهای منحصر به فرد از خصوصیتهای جذاب این قاره بوده است. اگرچه امروز استرالیا بیشتر در سیطره مهاجران اروپایی و آسیایی است اما دولت و مردم استرالیا سعی بسیاری در حفاظت از میراث طبیعی و فرهنگیشان دارند . پارک ملی کاکادو یکی از این مناطق حفاظت شده است که توسط دولت استرالیا به عنوان یکی از مقاصد برتر گردشگری به آن توجه ویژه شده است. پارک ملی کاکادو در شمال استرالیا و 171 کیلومتری جنوب شرق داروین قرار دارد.مساحت پارک ملی کاکادو 19،804 7،646 کیلومتر مربع است و فاصله شمال تا جنوب ان 200 کیلومتر و از شرق به غرب ان 100 کیلومتر است این اندازه برابر است با مساحت اسلوونی یا حدود یک سوم اندازه تاسمانی و یا تقریبا نیمی از اندازه سوئیس است . یکی از بزرگترین معادن اورانیوم در جهان در این پارک قرار دارد.پارک ملی کاکادو افزون بر مناطق طبیعی دارای سایت باستان شناسی نیز می‌باشد که فرهنگ مردم بومی این منطقه را با قدمتی بیش از 4000 سال در خود جای داده‌است. 'پارک ملی کاکادو در سال 1981 به عنوان مکانی فرهنگی و طبیعی در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. رودخانه عجیب و غریب مارمولک‌ جنوبی، سواحل شنی، جنگل‌های باران‌زار موسمی و دریاچه‌های کوچک، این پارک را منطقه‌‌ای جذاب و دلپذیر برای کشف و جستجو تبدیل کرده‌اند. پارک ملی «کاکادو» به دلیل برخورداری از 30 درصد گونه‌های مختلف پرندگان استرالیایی به یکی از بهترین مناطق تماشای پرندگان در جهان نیز تبدیل شده است. در این میان «کروکودیل‌های آب‌های شور»، «کانگوروها» و «والابی‌ها» نیز از دیگر حیوانات دیدنی این پارک محسوب می‌شوند. با این وجود شاید بتوان گفت، زیباترین جاذبه موجود در این پارک، سنگ‌نگار‌ه‌هایی است که توسط ساکنان بومی این کشور در طول هزاران سال پییش خلق شده اند. سنگ‌نگاره‌هایی که قدمت بسیاری از آن‌ها به بیش از 20 هزار سال می‌رسد. هادی معیری نژاد-خبرانلاین