نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تخفيف 50 درصدي ايرلاين‌هاي ايران به گردشگران مالزي

تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1391/06/18
معاون گردشگري کشور از تخفيف 50 درصدي سه ايرلاين فعال ايران در خطوط هوايي مالزي به گردشگران اين کشور که به ايران سفر مي کنند خبر داد. به گزارش ميراث آريا(chtn)،«منوچهر جهانيان» بعد از ظهر امروز با اعلام اين خبر در ديدار با «محمد خالد هارون» رئيس انجمن آژانس هاي گردشگري و مسافرتي مالزي (ماتا) گفت: علاوه بر اين تخفيف هتل هاي ايران نيز 30 تا 50 درصد تخفيف براي گردشگران مالزي در نظر گرفته اند. وي افزود: بر اساس تفاهم نامه امضا شده بين ايران و مالزي اين تخفيف ها از 15 آبان تا 27 اسفند ماه سال جاري به گردشگران مالزي که به ايران سفر خواهند کرد ارائه خواهد شد. وي خاطر نشان کرد: البته اين تخفيف شامل گردشگراني خواهد شد که از طريق تور و به وسيله آژانس‌هاي مسافرتي به ايران سفر کنند. معاون گردشگري کشور در ادامه خطاب به خالد هارون با اشاره به زيبايي هاي شگفت انگيز ايران خواستار افزايش ورود گردشگران مالزي به ايران شد. وي هم چنين با تاکيد بر توسعه روابط ايران و مالزي در حوزه گردشگري يادآور شد: به دليل اشتراکات فرهنگي و اعتقادي بين دو کشور مسلمان ايران و مالزي اين روابط مي‌تواند بيش از پيش توسعه يابد. وي به حضور ايران در اين نمايشگاه اشاره کرد و افزود: خوشبختانه بخش دولتي و خصوصي از ايران در اين نمايشگاه حضور موفقي داشته اند و ارائه پکيچ هاي گردشگري توسط شرکت هاي دولتي و خصوصي ايران در اين نمايشگاه با استقبال بازديد کنندگان روبه رو شده است. جهانيان در ادامه با اشاره به امنيت بسيار بالاي گردشگران خارجي در ايران تبليغات برخي رسانه هاي غربي عليه امنيت ايران را نادرست خواند و افزود: هر گردشگري که به ايران آمده از امنيت درايران راضي است. وي از مالزي به عنوان يکي از بازارهاي مشترک گردشگري ايران ياد کرد که درکنار بازارهايي مانند چين براي ايران اولويت دارد. در اين ديدار هم چنين خالد هارون رئيس انجمن آژانس‌هاي گردشگري و مسافرتي مالزي (ماتا) با اشاره به سفر چند ماه پيش خود به ايران گفت: در اين سفر متوجه پوچ بودن تبليغات رسانه هاي غربي عليه ايران شدم. وي با اشاره به قابليت هاي بي نظير ايران در حوزه گردشگري ورزشي گفت: درحال برنامه ريزي براي ورود ورزشکاران مالزي در رشته اسکي به ايران هستيم. وي افزود: خوشبختانه برگزاري نمايشگاه ماتا 2012 باعث آشنايي هرچه بيشتر مردم مالزي با ايران و گردشگري اين کشور شد. خالد هارون ادامه داد: شرکت هاي گردشگري در مالزي علاقه خاصي براي ورود گردشگر به ايران دارند و با توجه به تخفيف در نظر گرفته شده براي مسافرين مالزيايي که با تور به ايران مي آيند اميدوارم تعداد گردشگران مالزي که از ايران بازديد مي‌کنند افزايش يابد. وي هم چنين با اشاره به لغو رواديد ايران با مالزي افزود: اميدوارم از طرف مالزي نيز اين لغو رواديد صورت گيرد تا گردشگران بيشتري از مالزي به ايران سفر کنند. خالد هارون ايران را يک کشور بزرگ با قابليت‌هاي فراوان گردشگري در دنيا خواند که مي‌تواند جز کشورهاي اول دنيا درجذب گردشگر باشد.