نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ثبت ملي تمام طرح‌هاي فرش ايران تا سال آينده

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/16
مدير مالکيت فکري و علائم تجاري مرکز ملي فرش ايران گفت: تاکنون 20 طرح از مناطق فرش‌بافي کشور ثبت ملي شده و طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده تا سال آينده تمام طرح‌هاي فرش ايران ثبت ملي مي‌شوند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از مرکز ملي فرش ايران، «سيد مهدي ميرصالحي» با تاکيد بر اين که يکي از شروط ثبت جهاني طرح فرش‌هاي ايران ثبت ملي آن است، افزود: ثبت جهاني فرايندي پيچيده و دقيق دارد که در آن به کار کارشناسي ويژه در تمام زمينه‌ها از جمله تجزيه و تحليل موقعيت‌هاي طرح و حتي نوع جنس مواد اوليه نياز است. ميرصالحي گفت: فرش ايران اولين و معروف‌ترين کالاي ايراني است که در آينده نزديک به ثبت جهاني خواهد رسيد. وي افزود: کشورهاي رقيب در اين امر از ما جلوترند و اقداماتي هم انجام داده‌اند اما چون ايران مدعي است آن‌ها هرگز نمي‌توانند طرح‌هاي فرش ايران را به نام خود ثبت کنند.