نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فسيلي از جمجمه دلفين پيش از تاريخ در امريکا

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/16
ديرينه‌شناسان آماتور در امريکا موفق به کشف فسيلي از جمجمه يک دلفين متعلق به ميليون‌ها سال پيش شدند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از دبليوتاپ، ديرينه‌شناسان در منطقه «کالورت کليفز» در سواحل شرقي خليج «چساپيک» در ايالت مريلند امريکا، جمجمه‌اي 90 سانتي‌متري از يک دلفين پوزه‌نازک کشف کردند که ميليون‌ها سال پيش در اين منطقه مي‌زيسته است. محققان اعلام کردند جمجمه کشف شده به اندازه جمجمه نهنگ‌هاي قاتل امروزي است و نشان مي‌دهد اين دلفين‌ها اجداد نخستين نهنگ‌هاي قاتل بوده‌اند. کارشناسان با توجه به منطقه کشف اين اثر اعلام کردند فرسايش صخره‌هاي دريايي حاشيه خليج عامل مهمي در تشخيص و کشف آثار و فسيل‌هاي موجوداتي است که ميليون‌ها سال پيش در اين منطقه مي‌زيستند. به گفته آن‌ها يکي از ويژگي‌هاي مهم در بررسي و کشف اين جمجمه وجود ذرات نرم رسوبات دريايي در آن بود که برخلاف ديگر فسيل‌ها، سفت و سخت نشده بود و در پاک‌سازي آن‌ها نيازي به تجهيزاتي همچون ديناميت يا چکش‌هاي بادي نبود. گفتني است ديرينه‌شناسان در نظر دارند پس از پايان بررسي‌ها، اين جمجمه را در موزه دريايي مريلند به نمايش بگذارند. به گزارش ميراث آريا، منطقه کالورت کليفز در 30 مايلي خليج چساپيک قرار دارد و فسيل‌هايي با قدمت 8 تا 18 ميليون سال در آن کشف شده است.