نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

طوفان آيزاک قايق صدساله را بیرون آورد + (عکس)

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/06/16
پس از طوفان «کاميل» در سال 1969 در منطقه «مونتسيلو» نيز خبرهايي از شناسايي اين قايق گزارش شده بود؛ منطقه‌اي مخصوص کشتي‌هاي جنگي که در سال 1962 از هاوانا اعزام مي‌شدند. طوفان آيزاک، قايقي با قدمت نزديک به صد سال را از اعماق دريا به سواحل آلاباما کشاند. به گزارش ميراث آريا، اين قايق که به گفته محققان پيش از سال 1919 ساخته شده است و تا دهه 30 ميلادي مورد استفاده قرار مي‌گرفت، ده‌ها سال در اعماق دريا مدفون مانده بود و در طوفان‌هاي اخير امريکا، بار ديگر سر از آب برآورد. اين کشتي که حدود150 فوت طول دارد به گفته محققان «راشل» نام داشته است. راشل پيش از اين نيز يک بار در سال 2008 و در زمان طوفان آيک شناسايي شد، اما با فروکش کردن طوفان بار ديگر ناپديد شد. باستان‌شناسان معتقدند اين قايق از جمله شناورهايي بوده که در زمان جنگ داخلي امريکا محاصره و غرق شده است. پس از طوفان «کاميل» در سال 1969 در منطقه «مونتسيلو» نيز خبرهايي از شناسايي اين قايق گزارش شده بود؛ منطقه‌اي مخصوص کشتي‌هاي جنگي که در سال 1962 از هاوانا اعزام مي‌شدند.