نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

طراح خانه ملت جدید درگذشت

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/06/16
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی – جامعه معماری و هنر ایران، امروز به سوگ یکی از شاخص ترین معماران خود نشست. بهروز احمدی، عضو هیات مدیره شرکت مشاوران شارستان و یکی از بنیانگذاران این شرکت بوده که امروز آثار ماندگاری از او برجای مانده است. بهروز احمدی، سال 44 وارد دانشگاه تهران و سال 53 فارغ‌التحصیل شد. او در حدود 90 پروژه انجام داده که بیشتر این پروژه ها در یاد و خاطر ایرانی ها باقی مانده است، آن هم در دورانی که معماری ایران به شدت دچار ضعف شده و پدیده بساز و به فروشی رونق گرفته، از دست دادن این معمار که با المان های سنتی کار می کرد، بسیار تاسف برانگیز است. ایمان رییسی، معمار و استاد دانشگاه قزوین با اعلام تسلیت مرگ بهروز احمدی، او را مردی بسیار خوشنام و معتبر در عرصه معماری ایران خواند. او بسیاری از طراحی های احمدی را قابل ستایش خوانده و در مورد به کارگیری المان سنتی در هنر احمدی گفت:« طرح برج آرمیتاژ در خیابان بخارست با الهام از پستخانه سابق ایران گرفته و ساختمان مجتمع ادارات بم نیز با الهام از ساختمان های ارگ بم طراحی شده است.» احمدی خود در مورد سبک معماری اش گفته بود:« از دیدگاه من معمار در طول زندگی از محیط اطراف و وسایط ارتباط جمعی و نشریات و تحولات الگوهای زندگی، ناخودآگاه و گاه به اختیار، تأثیر می پذیرد و معماری موفق فارغ از سبک های معماری باید با نیازهای روز اجتماع منطبق باشد. ولی در محیطی که تمام ضوابط فنی و روابط اجتماعی و الگو های زیست در حال تحول است،‌پیروی از یک تفکر معماری (هرچند در جوامع شکل یافته به طور جدی مطرح شود)، نمی تواند لزوماً نتایج مطلوب در پی داشته باشد.»