نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دعوت شوراي جهاني مسافرت از فعالان عرصه گردشگري

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/06/15
شوراي جهاني مسافرت و گردشگري با دعوت از فعالان، سازمان‌ها و مقصدهاي گردشگري جهان، درصدد برگزاري باشکوه مراسم جوايز گردشگري براي فردا در سال 2013 است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از هتليرز، در اين مراسم که هر سال برگزار مي‌شود 22 کارشناس مستقل از سراسر جهان گرد هم مي‌آيند و بهترين‌ها در صنعت گردشگري و مسافرت را انتخاب مي‌کنند. شاخص‌هاي مورد نظر داوران براي انتخاب بهترين‌ها، نحوه فعاليت سازمان‌هاي گردشگري و عرضه حداکثر رفاه اقتصادي و اجتماعي به مردم، کاهش آثار منفي بر محيط زيست و حمايت از حفاظت ميراث فرهنگ و طبيعي کشورهاي متبوع است. «ديويد اسکاوسيل» دبيرکل سازمان جهاني مسافرت و گردشگري گفت: صنعت گردشگري و مسافرت قدرتي تاثيرگذار، ظرفيتي بالا در آگاه‌سازي و نقشي موثر در ميان مشتريان، کارکنان و دولت‌ها دارد. گفتني است شرکت‌کنندگان در اين مراسم نيز مي‌توانند در يکي از 4 بخش اين مراسم که شامل تجارت جهاني گردشگري، حفاظت از منابع طبيعي، فوايد عمومي و نظارت بر مقصدهاي گردشگري است، شرکت کنند. به گزارش ميراث آريا، دور جديد اين مراسم در نهم آوريل 2013 در شهر ابوظبي امارات برگزار خواهد شد.