نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نگاهي به بهترين جاذبه‌هاي گردشگري زيرزميني دنيا

تعداد بازدید : 216
تاریخ : 1391/06/14
چهار جاذبه‌ گردشگري زيرزميني در سه قاره بيشترين گردشگران را جذب خود مي‌كنند. مجموعه غارهاي «باتو» در حومه شهر كوآلالامپور در مالزي واقع شده و همواره به دليل زيبايي بي‌نظيرش مورد توجه گردشگران بوده است. ايسنا: سايت «ورلد هاليدي» در گزارشي به معرفي چهار مقصد برتر گردشگري در چهار كشور و در سه قاره پرداخته كه طي سال‌هاي اخير با مطرح كردن خود به‌عنوان جاذبه‌هاي برتر گردشگري زيرزميني به مقاصد برتر گردشگري كشورهايشان تبديل شده‌اند. * «گورستان زيرزميني»ـ فرانسه «گورستان زيرزميني» در شهر پاريس كه به «امپراطوری مرگ» شهرت داشته و در قرن 18 براي دفن مردگان به‌ويژه قربانيان بيماري واگيردار احداث شد، در دالان‌هايي در زير پاريس واقع شده و در آن مي‌توان هزاران جمجمه و اسكلت انسان را كه به صورت صليب در كنار هم قرار گرفته‌اند را مشاهده كرد. بخش‌هايي از گورستان زيرزميني پاريس از سال‌ها قبل به موزه تبديل شده و سالانه ميزبان هزاران گردشگر از سراسر جهان است. * معدن شفابخش «رادون»ـ آمريكا معدن شفابخش «رادون» در ايالت مونتانا آمريكا در سال 1924 براي استخراج نقره و سرب راه‌اندازي شد و پس از چندين سال به دليل وجود مواد راديواكتيو كه مرگ ده‌ها كارگر را در پي داشت، تعطيل شد. در سال 1949 و پس از بازديد يك فرد بيمار از اين معدن كه بهبودي وي را در پي داشت، محققان به خاصيت شفابخش مواد راديواكتيو معدن رادون با قرار گرفتن در كنار آنها براي زماني كوتاه پي بردند. معدن شفابخش رادون از آن زمان تاكنون به يكي از جاذبه‌هاي گردشگري آمريكا تبديل شده است. * غارهاي «باتو»ـ مالزي مجموعه غارهاي «باتو» در حومه شهر كوآلالامپور در مالزي واقع شده و همواره به دليل زيبايي بي‌نظيرش مورد توجه گردشگران بوده است. اين غارها كه قدمتي چند ميليون ساله دارند، در زمان‌هاي مشخصي از سال ميزبان چندين مراسم مذهبي هندو هستند كه اين رويدادها سالانه هزاران گردشگر را راهي مالزي مي‌كنند. *‌معدن نمك «ويليچكا»ـ لهستان معدن نمك «ويليچكا» در شهري به همين نام در جنوب كشور لهستان واقع شده و مي‌توان آن را يكي از قديمي‌ترين معادن نمك جهان لقب داد. در ديواره‌هاي معدن ويليچكا كه از قرن سيزدهم ميلادي تا سال 2007 فعال بود، هزاران اتاق و مجسمه نمكي توسط هنرمندان و يا كارگردان معدن خلق شده‌اند كه سالانه بيش از يك ميليون گردشگر را به اين معدن كه درياچه‌اي زيبا و کلیسایی كه تمامي بخشهاي آن بلورهای نمک ساخته شده را در خود جاي داده، مي‌كشاند.