نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شهرهای مینیاتوری از گردشگران فرانسه پذیرایی می کنند

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1390/12/01
ماکت‌های کوچکی از شهرها و شرهک‌های مربوط به قرن‌های شانزدهم تا نوزدهم فرانسه، در پاریس به نمایش درآمدند. IMAGE634652462788584702 بسیاری از این مدل‌های کوچک، بناهایی قدیمی را تشکیل می‌دهند که زمانی در بین خاندان‌های سلطنتی بسیار معروف بوده و برخی نیز همچنان میزبان میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان در طول سال هستند. خانه‌ها در این شهر‌های مینیاتوری از چوب ساخته شده و پنجره‌هایی کاغذی دارند و در اطراف خانه‌های برخی از این شهرها درختانی از جنس فلز و ابریشم سر برافراشته‌اند. به گفته مسوول این نمایشگاه، نقشه‌ای نسبتا بزرگ در مرکز نمایشگاه نصب شده است تا بازدید کنندگان از روی‌ آن، مکان دقیق بناهای مینیاتوری را در مقیاس واقعی پیدا کنند. این شهر مینیاتوری که سالانه میزبان بیش از 150 هزار بازدید کننده از نقاط مختلف جهان است توسط یکی از هنرمندان فرانسوی به نام «جرار بریون» ساخته شده است. گفتنی است مدل « پاریس کوچک» این هنرمند فرانسوی با استفاده زباله‌های بازیافت شده‌ای همچون جعبه‌های اسباب‌ بازی یا بلوک‌های بتنی ساخته شده است. میراث آریا