نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسجد دومناره سقز آتش گرفت

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/06/13
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ بخشی از مسجد دومناره شهرستان سقز در حالی در ‌ شعله‌های آتش سوخت که از یک سو دوستداران میراث فرهنگی شهرستان سقز صرفه‌جویی در هزینه‌ حمل و نقل نخاله‌‌های ساختمانی و سوزاندن آن‌ها در پشت‌بام مسجد را علت این امر دانست. یکی از کارگران مشغول به‌کار در این مسجد تاریخی در خصوص علل آتش سوزی به جمعی از اهالی محله و جمعی از دوستداران میراث‌فرهنگی شهرستان سقز گفته است: «شعله ور شدن آتش در پشت بام مسجد به‌دلیل سوزاندن نخاله‌های ساختمانی بوده است. برای صرفه‌جویی در هزینه حمل و نقل نخاله ها و انتقال به بیرون شهر صورت گرفته است. گفته می شود کارگران پس از سوزاندن نخاله‌ها، پیش از اطمینان از خاموشی کامل محل کار خود را ترک کردند که ساعت 11 شب آتش دوباره شعله ور گشته و موجب آتش سوزی در مسجد می‌شود؛ البته آتش با همت مردم محله و آتش‌نشانی مهار شد. در این میان پیگیری خبرنگارCHN از حمید جلالی‌پور رئیس اداره میراث‌فرهنگی شهرستان سقز به‌دلیل بی‌پاسخ گذاشتن پرسش‌ها و ارجاع به روابط‌عمومی بی‌نتیجه ماند. اما «امیر الهی»، رئیس اداره میراث‌فرهنگی کردستان علت آتش سوزی را مربوط به سهل‌انگاری یکی از کارگران مشغول به کار می‌داند. وی با اعتقاد براینکه، بخشی از سوختگی مسجد دومناره در محلی اتفاق افتاده که در آن قسمت مرمت و بازسازی انجام می‌شده یکی از کارگران تراشه و چوب‌های ریز باقیمانده را به اشتباه آتش زده بود. الهی درخصوص دستور رئیس میراث فرهنگی شهرستان سقز مبنی برصرفه جویی هزینه‌ها و آتش زدن نخاله روی پشت بام می‌گوید: «مسئول میراث فرهنگی شهرستان سقز مسبب آتش‌سوزی نبوده است و علت آتش‌سوزی به بی‌توجهی و سهل‌انگاری کارگر بر می‌گردد به‌گونه‌ای که پیمانکار مسجد دومناره توبیخ و متعهد شده که ظرف 45 روز آینده قسمت سوخته مسجد را کاملا بازسازی کند.» گفته می‌شود بیشترین آسیب‌ها به سقف خراطی شده مسجد وارد شده است.