نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دومين دوره «روز فرهنگ پهلواني و زورخانه‌اي» برگزار مي‌شود

دومين دوره «روز فرهنگ پهلواني و زورخانه‌اي» با حضور نهادهاي کارگزار فرهنگي کشور، چهاردهم شهريور امسال در تالار وحدت برگزار مي‌‌شود. «ياسر موحد فرد» دبير کل بنياد فردوسي در گفت و گو با ميراث آريا(chtn)، با اعلام اين خبر گفت: از سال گذشته که روز 17 شوال (14 شهريور) به دليل نبرد حضرت امام علي (ع) با عمربن عبدود به عنوان روز فرهنگ پهلواني و زورخانه‌اي در سالشمار کشور ثبت شد، بنياد فردوسي اقدام به برگزاري مراسم نکوداشت اين روز مي‌کند. وي با اشاره به اينکه در اين روز از نهادها و افرادي که در راستاي ترويج فرهنگ زورخانه‌اي اقدامات موثري انجام داده‌اند قدرداني مي‌شود، افزود: سال گذشته سند ملي براي ترويج فرهنگ زورخانه‌اي توسط شوراي فرهنگ عمومي و با تائيد شوراي عالي انقلاب فرهنگي کشور تنظيم شد که به همه نهادهاي کشور اعلام شد. موحد فرد خاطرنشان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه‌اي که ميان بنياد فردوسي و فدراسيون پهلواني منعقد شد بخش فرهنگي، پژوهشي و هنري ترويج فرهنگ پهلواني به اين بنياد واگذار شد که در همين راستا ويژه‌برنامه‌هاي زيادي در سال گذشته و امسال برگزار شد. وي يادآور شد: از جمله اين فعاليت‌ها مي‌توان به برپايي چندين نمايشگاه عکس و همچنين برگزاري هفته هنر پهلواني در ماه مبارک رمضان اشاره کرد.