نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گرمابه میرزا یوسف در بابل به‌طور کامل تخریب شد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/06/12
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ دی ماه سال گذشته بود که شهرداری بابل بدون هماهنگی با میراث‌فرهنگی بلدوزرهایش را به جان گرمابه میرزا یوسف انداخت. دوستداران میراث‌فرهنگی که به‌شدت مخالف این اقدام بودند حتی با اطلاع به سازمان میراث‌فرهنگی و طرح شکایت نیز نتوانستند مانع تخریب شهرداری شهرستان بابل شوند.گرمابه میرزا یوسف از بناهای شاخص دوره صفوی و سبک اصفهانی شهرستان بابل بود. به‌گزارش CHN، گرمابه تاریخی میرزا یوسف بابل مربوط به دوره صفوی به شماره ثبت ملی 2457 در تاریخ هفدهم مهرماه سال78به ثبت ملی شد. این اثر تاریخی در مرداد 91 به‌طور کامل تخریب شد. «علیرضا صادقی امیری»دبیر انجمن میراث‌فرهنگی جوانان سپید پارس مازندران دررابطه با علت تخریب این اثر دوره صفویه می‌گوید:«پیش از این‌که حمام تاریخی میرزا یوسف به‌طور کامل تخریب شد دخل و تصرفاتی داخل و بخش بیرونی بنا صورت گرفته بود و برخی از کاشیکاری‌ها و نقاشی‌های آن از بین رفته بود. به‌گفته وی، اما به طور کلی هنوز آثار نفیسی شامل نقاشی و کاشیکاری در گرمابه میرزا یوسف قابل رویت بود و تا دوماه پیش هم مردم از این حمام به صورت زنانه- مردانه استفاده می کردند.» گرمابه میرزا یوسف در شهرستان بابل به طور کامل تخریب شد صادقی امیری اعتقاد دارد: در حال‌حاضر بناهای بسیاری در شهرستان بابل در معرض تخریب قرار دارند و با وجود گزارش‌های مداوم به اداره کل میراث‌فرهنگی شهرستان اما هیچ اقدامی انجام نمی‌شود. بازار قدیمی «چهار شمع پیش» یکی از نقاط پر تردد بابل و فاقد پارکینگ است که بنا بر توافقاتی بین وراث و شهرداری به شرط اجازه 20 تا 24 ماهه برای کاربری پارکینگ، مجوز تخریبش از سوی شهرداری بدون موافقت میراث برای مالکان صادر شده است. به گفته صادقی امیری با اطلاع رسانی فعالان میراث فرهنگی، یگان حفاظت و نیروی انتظامی برای جلوگیری از تخریب در محل حاضر شدند، اما عده ای از اهالی بازار مانع توقف تخریب شدند. این افراد معتقد بودند این منطقه نیازمند پارکینگ است و نباید جلوی تخریب یک اثر ثبت ملی شده با قدمت دوره صفوی گرفته شود! بخشی از کاشیکاری های مسجد میرزا یوسف که در عملیات تخریب شهرداری از بین رفت! هم‌اکنون نیز گرمابه میرزا یوسف با وجود اعتراض و پیگیری کارشناسان و فعالان میراث‌فرهنگی کاملا ویران شد. این درحالی است که عمر بنای متعلق به دوره صفوی از ثبت تا تخریب بیش از 13سال طول نکشید.