نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران خارجی ترکیه رو به کاهش است

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/12
تعداد گردشگران خارجی که در ماه جولای به ترکیه سفر کردند با کاهش محسوس همراه بود. وزارت گردشگری ترکیه در گزارش ماهانه خود اعلام کرد، در ماه جولای حدود 57/4 میلیون گردشگر خارجی به این کشور سفر کردند که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 57/0 درصد کاهش را نشان می‌دهد. این در حالیست که در ماه می میزان ورود گردشگران خارجی به ترکیه با افزایش 7/2 درصدی همراه بود. در هفت ماهه اول سال 2012 مجموع گردشگران خارجی که از ترکیه بازدید کردند در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 87/1 درصد کاهش یافت. درآمد ترکیه از محل صنعت گردشگری در سال گذشته نیز 10 درصد نسبت به سال 2010 افزایش یافت که حاصل آن کسب درآمد 23 میلیارد دلاری برای این کشور آسیایی-اروپایی و قرار گرفتن آن در رتبه‌ی هفتم مقاصد گردشگری بود. البته سازمان جهانی جهانگردی ترکیه را یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در جذب گردشگر دانسته و پیش‌بینی کرده است این کشور در سال‌های آتی به یکی از سه مقصد برتر گردشگری جهان تبدیل خواهد شد. بخش عمده‌ی گردشگران ترکیه از کشورهای آلمان، روسیه، انگلیس، ایران، بلغارستان، هلند، گرجستان، فرانسه، ایتالیا و کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس بوده و هر گردشگر به طور متوسط 637 دلار ارز وارد چرخه‌ی اقتصادی این کشور کرده است.