نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف مجسمه های «عصر حجر» در بیت المقدس + (عکس)

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/09
باستان شناسان موفق شده اند یک مجموعه مجسمه متعلق به 9 هزار و 500 سال پیش را در مناطقی در نزدیکی بیت المقدس کشف کنند. به گزارش فارس به نقل از روزنامه «واشنگتن پست»، مقامات اسرائیل اعلام کردند که یک مجموعه مجسمه 9 هزار و 500 ساله در نزدیکی بیت المقدس کشف شده است. بنا بر اعلام این مقامات، کشف این مجموعه می تواند در رابطه با نحوه زندگی و حتی مذهب در دوران موسوم به «عصر حجر» اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار دانشمندان قرار دهد. بر اساس این گزارش، این مجموعه تاریخی هنگام حفر زمین برای ساخت یک بزرگراه در منطقه حدفاصل تل آویو و بیت المقدس کشف شده است. بنا بر این گزارش، یکی از اشیاء کشف شده به شکل یک قوچ است که از سنگ آهک ساخته شده است. یکی دیگر از این مجسمه ها به شکل یک گاو نر است که از نوعی سنگ معدنی موسوم به «دولومیت» ساخته شده است. طول هر دوی این مسجمه ها 15 سانتیمتر است.