نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

وب سايت موزه ملي ايران در ميان موزه‌هاي جهان، هيچم شد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1390/12/01
خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گروه ميراث ـ موزه ملي بيش از 300 هزار اثر تاريخي بي مانند دارد، که همه موزه هاي بزرگ و مجموعه دار آثار تاريخي آرزوي داشتن تنها اندکي از آنها را دارند، با اين وجود اما وب سايت اين موزه به عنوان ويترين معرفي آن نه جذابيت چنداني دارد و نه از کيفيت زيادي برخوردار است. البته اين ماجرا تنها به همينجا خلاصه نمي شود چرا که موزه ملي ايران که از نظر حجم، تنوع و كيفيت آثار جزو چند موزه معتبر جهان مي تواند باشد نه به لحاظ تعداد بينندگان و نه به لحاظ كيفيت چينش آثار و طراحي سايت، در ميان موزه هاي برتر جهان جايي ندارد. بي ترديد داشتن يك وب سايت با کيفيت و مناسب همراه با اطلاعات كامل براي شناساندن قابليت هاي موزه يكي از بهترين شيوه ها براي جلب نظر گردشگران در ديگر نقاط جهان براي ترغيب به بازديد مستقيم از موزه است. با اين حال آنگونه كه مشخص است، گردانندگان موزه ملي ايران نتوانسته اند وب سايت مناسبي در حد و اندازه هاي موزه ملي يكي از باستاني ترين كشورهاي جهان، طراحي و ايجاد كنند. بر اساس آخرين رده بندي انجام گرفته توسط وب سايت تخصصي kunstpedia.com در سال 2011 كه در زمينه رده بندي جهاني وب سايت موزه هاي مشهور جهان انجام گرفت، وب سايت موزه ملي ايران در ميان 377 اثر برگزيده جايي نداشت. اين در حالي است كه در ميان اين رده بندي موزه هايي از كشورهاي مكزيك، اسراييل، كوبا، كره جنوبي و زلاندنو و چند كشور آمريكاي لاتين و آسيايي حضور داشته اند. در اين رده بندي وب سايت هاي بيش از 680 موزه در گوشه و كنار جهان توسط كارشناسان وب سايت kunstpedia بررسي شد، اين امتياز بندي ها بر اساس رده بندي هاي گوگل، آلكسا و تعداد لينك هايي كه به وب سايت هاي مورد نظر داده مي شد، محاسبه شده است. علاوه بر اين محتواي اين وب سايت ها و ميزان اطلاعات پايه اي و آگاهي كه به بينندگان خود مي دهند نيز يكي ديگر از ملاك هاي راي گيري براي انتخاب وب سايت هاي برتر موزه هاي جهان بود. با استفاده از اطلاعات محاسبه شده توسط وب سايت آلكسا، سايت موزه ملي ايران به آدرس ationalmuseumofiran.ir در ميان پر بيننده ترين وب سايت هاي دنياي وب، رتبه يك ميليون و 246 هزار و 831 مين را به خود اختصاص داده است و در ميان وب سايت هاي ايراني نيز نتوانسته به رتبه اي بهتر از 23 هزار و 176 دست پيدا كند. نگاهي به همين آمار گوياي آن است كه موزه ملي ايران با همه اشياي تاريخي اش جايگاهي مناسب و در خور شاني در اينترنت ندارد. اين در حالي است كه وب سايت موزه لوور در فرانسه با کسب رتبه 47 هزار و 210 و وب سايت موزه ملي بريتانيا نيز با رتبه 57 هزار و 655 جزو سايت هاي پر بيننده دنياي وب محسوب مي‌شوند.