نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازديد عضو ناظر ژاپني اجلاس جنبش عدم ‌تعهد از بازار تهران

عضو ناظر ژاپني اجلاس جنبش عدم تعهد از بازديد خود از بازار و مراکز ديدني تهران خبر داد. به گزارش خبرنگار مستقر ميراث آريا(chtn) در اجلاس سران جنبش عدم تعهد، «ساکايي کوماتسو سوزاکي» با بيان اين مطلب درباره سفر خود براي شرکت در اجلاس جنبش عدم تعهد اظهار داشت: من اولين‌بار است به ايران سفر کرده‌ام و اعتقاد دارم ايران کشوري زيبا، تاريخي و با تمدني کهن است. بر همين اساس اميدوارم شنبه و يک‌شنبه هفته آينده از مراکز ديدني تهران بازديد داشته باشم و اين بازديد همراه با هيات‌هاي ديپلماتيک صورت خواهد گرفت. وي افزود: مردم ژاپن همواره نسبت به ايران و مردم ايران ديدگاه مثبتي داشته‌اند و ايران را کشوري با تمدن و فرهنگ بالا مي‌دانند. اين مقام ژاپني همچنين در رابطه با صنايع دستي ايران اظهار داشت: ايران داراي صنايع دستي بسيار زيبايي است ولي من فرش زيباي ايران و صنايع فلزي را بيشتر دوست دارم و اميدوارم بين دو کشور همکاري‌هايي در زمينه صادرات و واردات صنايع دستي انجام شود. وي يادآور شد: لغو رواديد بين ايران و ژاپن پيشنهاد خيلي خوبي است ولي به نظر مي‌آيد اجرايي شدن آن سخت باشد اما ديدگاه من در اين رابطه بسيار مثبت است.