نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تلاش مصر برای جذب توریست‌های چینی

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/08
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ "محمد هشام زازو" وزیر گردشگری مصر اعلام کرد که در سفر مرسی رییس‌جمهور این کشور به چین، با هدف افزایش سفر توریست‌های چینی به مصر، از بخش‌های گردشگری چین دیدار و با مقامات این صنعت ملاقات می‌کند. طبق همین گزارش به نقل از مقامات رسمی در گردشگری مصر، بازارهای چین درمصر به ویژه شاهد افزایش نرخ گردشگرانی است که نرخ افزایش آن‌ها به 20 درصد رسیده‌است و این درمقایسه با نرخ رشد 5 درصدی رشد گردشگران خارجی دیگر در مصر میزان چشمگیری است. وزیر گردشگری مصر درهمین راستا گفت:«کشور مصر در سال 2010 به تنهایی بیش از 110 هزار توریست چینی داشته و اکنون در تلاش هستیم با فعال کردن و توسعه قرادادهای امضا شده میان دو کشور درمورد توسعه صنایع وخدمات هوایی‌، تعداد این گردشگران را به 160 هزار گردشگر افزایش دهیم.» طبق همین گزارش، طی دیدار مرسی از چین، همایش‌های مشترک مصر و چین نیز در زمینه‌های تجاری با حضور نمایندگانی از بزرگترین کمپانی‌های چینی که متخصص در حوزه گردشگری، داروسازی و تولیدات شیمیایی و پلاستیک هستند، برگزار می‌شود.