نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ضرغامي زمان قطعي راه‌اندازي شبکه «گردشگري» را به «ميراث آريا» اعلام کرد

«عزت‌الله ضرغامي» رئيس سازمان صدا و سيما در حاشيه اجلاس سران کشورهاي غير متعهد در گفت‌وگوي اختصاصي با «ميراث آريا» ، از راه‌اندازي شبکه گردشگري طي 5 روز آينده خبر داد. به گزارش خبرنگار مستقر ميراث آريا (chtn) در اجلاس سران عدم تعهد ، « سيد عزت‌الله ضرغامي » که همراه رئيس‌جمهور در اجلاس سران کشورهاي غيرمتعهد حضور يافته بود در گفت‌و‌گوي اختصاصي با خبرنگار ما ، تاکيد کرد : تبديل شبکه «شما» به شبکه «گردشگري» که پيش از اين عنوان شده بود عيد فطر امسال انجام مي شود به دليل تقارن آن با حضور سران کشورهاي غير متعهد در ايران به تعويق افتاد که با پيگيري و تعامل سازمان صدا و سيما و سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع‌ دستي و گردشگري در 5 روز آينده قطعا پخش برنامه‌هاي شبکه «گردشگري» آغاز خواهد شد. ضرغامي در حضور دکتر «محمود احمدي‌نژاد» ، تاکيد کرد : هدف از راه‌اندازي اين شبکه معرفي جذابيت‌هاي کشورمان در زمينه‌هاي گردشگري،‌ تاريخي و صنايع دستي در داخل و خارج از کشور خواهد بود.