نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف صورتک‌هاي 2300 ساله بازيگران تئاتر در تركيه+(عکس)

تعداد بازدید : 216
تاریخ : 1391/06/07
پروژه كاوش‌ در محل کشف صورتک‌هاي 2300 ساله رومي براي كشف ديگر آثار تاريخي همچنان ادامه داشته و قرار است آثار تاريخي كشف شده پس از انجام مرمت در موزه ماردين به نمايش درآيند. دو صورتک رومي‌ 2300 ساله بازيگران تئاتر در تركيه كشف شدند. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، باستانشناسان ترك در جريان كاوشهاي خود در محوطه‌اي تاريخي در نزديکي سد « آيليسو» در شهر «ماردين» كشور ترکيه موفق به کشف دو صورتک رومي‌ 2300 ساله متعلق به بازيگران تئاتر شدند. به گزارش خبرگزاري آناتولي، ماسكهاي كشف شده كه تابحال مشابه آنها تاکنون در تركيه كشف نشده، از جنس آهن و برنز بوده و به دليل عدم كشف بقاياي هيچ سالن تئاتر رومي در شهر ماردين و مناطق اطراف آن، به بازيگران تئاترهاي خياباني تعلق دارند. پروژه كاوش‌ در محل کشف صورتک‌هاي 2300 ساله رومي براي كشف ديگر آثار تاريخي همچنان ادامه داشته و قرار است آثار تاريخي كشف شده پس از انجام مرمت در موزه ماردين به نمايش درآيند.