نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فسيل حشرات 230 ميليون ساله در ايتاليا+(عکس)

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/06/07
دانشمندان اعلام کردند کرم‌هاي پنير به قدري کوچک‌اند که تنها با چشم مسلح مي‌توان آن‌ها را ديد و مگس نيز کمي کوچک‌تر از مگس‌هاي ميوه امروزي است. ديرينه‌شناسان ايتاليايي موفق به کشف چندين حشره منجمد شده در يکي از قديمي‌ترين تله‌هاي حشره‌کش‌ زمين شدند. به گزارش ميراث آريا و به نقل از وال استريت ژورنال، در اين کاوش محققان موفق به کشف 2 کرم پنير ميکروسکوپي و يک حشره شبيه به مگس شدند که درون صمغ درخت قرار داشتند. قدمت 230 ميليون ساله اين حشرات، حدود 100 ميليون سال بيش از قديمي‌ترين نمونه‌هاي ثبت شده در بخش حشرات گرفتار در کهرباهاست. محققان با اشاره به اين که فسيل‌هاي مربوط به حشرات بيشتر روي صخره‌ها ديده مي‌شوند، اعلام کردند اين يافته‌ها کاملا سالم‌اند و مي‌توان آزمايش‌هاي گسترده‌اي روي آن‌ها انجام داد. گفتني است اين حشرات از 70 هزار کهربايي که در نواحي شمال شرقي ايتاليا به دست آمده بودند، کشف شدند. دانشمندان اعلام کردند کرم‌هاي پنير به قدري کوچک‌اند که تنها با چشم مسلح مي‌توان آن‌ها را ديد و مگس نيز کمي کوچک‌تر از مگس‌هاي ميوه امروزي است.