نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف 152 قطعه شيء تاريخي در سمنان

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/06/07
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان از کشف و ضبط 152 قطعه شيء تاريخي در اين استان خبر داد. به گزارش ميراث آريا، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري سمنان، «حميد يزداني» با اعلام اين خبر گفت: اين اشياي تاريخي از داخل خودروي سواري يک تبعه پاکستاني کشف و فرد دستگير شده، تحويل مراجع قضايي سمنان شد. وي با بيان اينکه بيشتر اين اشيا داراي ارزش تاريخي و فرهنگي هستند، افزود: سرپيکان، سرنيزه، دستبند، سنجاق سر، گوشواره، مهره و ظروف فلزي از جمله اشياي ضبط شده از متهم است. يزداني گفت: اين قاچاقچي اموال تاريخي و فرهنگي قصد داشته اين اشيا را از تهران به مشهد منتقل کند که در ايست بازرسي پاسگاه آبخوري دستگير مي‌شود. وي با اشاره به اينکه اين اشياي تاريخي به دستور دادگاه به نفع اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري سمنان ضبط شده است، افزود: پرونده تعيين ميزان مجازات متهم نيز از طريق دادگاه در حال رسيدگي است.