نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بررسي لغو رواديد با 60 کشور در حاشيه اجلاس سران

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/06/07
سخنگوي وزارت امور خارجه در حاشيه نشست وزراي امور خارجه کشورهاي عضو عدم تعهد از بررسي لغو رواديد با 60 کشور در حاشيه اين اجلاس خبر داد. به گزارش خبرنگار مستقر ميراث آريا(chtn) در اجلاس سران عدم تعهد؛ «رامين مهمان‌پرست» با بيان اين مطلب گفت: برگزاري اجلاس سران جنبش عدم تعهد روال مشخصي دارد و ولي مسائل ديگر از جمله لغو رواديد با 60 کشور که عمدتا در اين اجلاس شرکت کرده‌اند مطرح خواهد شد. وي در رابطه با مسائل قابل بررسي در حاشيه اين اجلاس تصريح کرد: توسعه روابط بين‌المللي و آسان‌سازي تردد براي اتباع ايراني به ويژه لغو رواديد از جمله مسائل حاشيه‌اي بين ايران با ساير کشورها خواهد بود. اين مقام مسوول اجلاس شانزدهم اعضاي جنبش عدم تعهد را با حضور مقامات ارشد کشورهاي مختلف يکي از مهمترين اجلاس‌هاي بين‌المللي و در رديف جلسات سازمان ملل خواند و گفت: در اين اجلاس بيش از 50 وزير، حدود 70 معاون وزير و قائم مقام وزير حضور دارند که بسيار موجب تاثيرگذاري اين اجلاس خواهد بود.