نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمایشگاه صنایع دستی ایران در موزه ملی هند برگزار شد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/12/01
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)- در این نمایشگاه كه طی مراسمی در معرض دید عموم قرارگرفت، سه نفر از استادان هنرمند صنایع دستی با هماهنگی خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو آثار خود را در موزه ملی هند در معرض دید بازدید كنندگان قرار دادند. 'سید كمال میرطیبی 'استاد هنرمند در زمینه معرق و منبت و با داشتن سابقه چهل ساله در این زمینه و مدرس هنرهای دستی در این نمایشگاه هفت اثر معرق ، منبت و مشبك خود را ارائه كرده است. همچنین ' حسن محمدی هفشِجانی' هنرمند خوشنویس و تذهیب گر كشورمان نیز 26 اثر خوشنویسی و تذهیب و 'محمد رضا پیكام ستار' هنرمند مینا كار نیز آثار خود را عرضه كرده است. هنر دستی هنرمندان صنایع دستی ایران، با استقبال هنردوستان هندی روبرو شده است. منبع خبر: خبرگزاري جمهوري اسلامي (irna)