نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برگزاري تور تهران‌گردي براي کارشناسان اجلاس جنبش عدم تعهد

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري تهران از برگزاري تور‌هاي تهران‌گردي براي کارشناسان اجلاس جنبش عدم تعهد در روزهاي آينده خبر داد. «محمد حسين فراهاني» با اعلام اين خبر افزود: اين تورها براي مهمانان اين اجلاس در سطح کارشناسان پيش‌بيني شده که موزه رضا عباسي و کاخ موزه گلستان اولويت‌هاي اداره کل ميراث فرهنگي تهران براي بازديد در اين تورهاست. وي در ادامه همچنين از کليساهاي تاريخي تهران به عنوان ديگر بخش اين تورهاي تهران‌گردي خبر داد و گفت: هم اکنون پايگاه کليساهاي تاريخي تهران کاملا آماده پذيرايي از اين مهمانان هستند و به ويژه در کليساي مريم مقدس به عنوان بناي تاريخي ثبت شده ملي به احتمال فراوان از اين کارشناسان پذيرايي خواهد شد. مديرکل ميراث فرهنگي تهران همچنين در ادامه از آمادگي مجموعه تاريخي سعد‌آباد براي پذيرايي از اين مهمانان در روزهاي آينده خبر داد و گفت: مجموعه کاخ موزه‌هاي سعد‌آباد و محوطه‌هاي آن هم اکنون بازپيرايي شده و حتي در معابر اين مجموعه، آسفالت‌کاري‌هاي جديدي صورت گرفته تا آماده حضور اين کارشناسان در اين مجموعه تاريخي باشيم.