نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بودجه 16.5 میلیارد دلاری برای مدرن سازی مکه

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/06/06
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ مقامات سعودی با سرمایه‌گذاری بیش از 16 میلیارد دلار در نظر دارند سیستم حمل و نقل شهر مکه را با ساخت تجهیزات جدید، مدرن کنند. به گزارش خبرگزاری عربستان سعودی برنامه‌های توسعه تجهیزات حمل و نقل شهری در مکه شامل احداث چهار خط مترو در سراسر شهر با 88 ایستگاه است. طبق همین گزارش سالانه بیش از 6 میلیون مسلمان از سراسر جهان برای شرکت در حج عمره به شهر مکه سفر می‌کنند. تعداد دقیق مسافران به مکه مستلزم گسترش سیستم کنونی حمل و نقل شهری و توسعه مسیرها و جاده های باریکی است که سال ها پیش احداث شده و جوابگوی شرایط کنونی نیست. طبق همین گزارش پیش‌بینی می‌شود که پروژه توسعه مسیرهای حمل و نقل شهری مکه حدود ده سال طول بکشد. همچنین طرح بلند مدتی نیز برای به‌سازی مسجد جامع مکه دردست اقدام است که شامل احداث هتل وکافه‌هاست. دولت عربستان سعودی همچنین درنظر دارد برای تعمیر و ارتقای سیستم حمل و نقل در ریاض، پایتخت این کشور نیز میلیاردها دلارهزینه کند. ضمن این که فعالیت‌ها درزمینه ترن پرسرعت که مکه و مدینه را به هم متصل می‌کند، در دست اقدام است. دولت سعود ی امیدوار است که در نزدیکی مسجد جامع پل عابر پیاده نیز احداث کند.