نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فروش مجسمه مصر باستان در انگليس

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/06/06
مجسمه‌اي متعلق به يکي از اشراف‌زادگان دربار فراعنه مصر باستان با قدمتي بيش از 4400 سال، در موزه ناتينگهام به فروش مي‌رسد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از بي بي سي، موزه‌اي در شهر ناتينگهام انگليس مجسمه‌اي از سنگ آهک متعلق به مصر باستان را با مبلغ پايه 2 ميليون پوند در معرض فروش قرار داد. مقامات موزه با اشاره به اين خبر اعلام کردند که درآمد حاصل از فروش اين مجسمه را به شوراي شهر براي سرمايه‌گذاري در ساخت پروژه‌هاي ميراثي اهدا خواهند کرد. سخنگوي موزه گفت: از آنجا که اين شيء هيچ کمکي به تاريخ اين شهر نمي‌کرد، تصميم به فروش آن گرفتيم. اين مجسمه در منطقه‌اي ناشناخته نگهداري خواهد شد تا شوراي شهر در ماه آينده تصميم نهايي را براي فروش يا عدم فروش آن اتخاذ کند. اين مجسمه 30 اينچي متعلق به «سخمکا» از بزرگان دربار فراعنه مصر است و حدود 150 سال پيش به انگليس آورده شد.