نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف روستايي باستاني در کانادا با کمک گوگل

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/06
روستايي باستاني با قدمت 4 هزار سال در منطقه‌اي دورافتاده در شمال کانادا با استفاده از تصاوير گوگل مپز کشف شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از خليج تايمز، اين دهکده که در منطقه «نوناوات» و در عمق سرزميني پوشيده از قطعات يخ و آبراه‌هاي متعدد کشف شده، يکي از قديمي‌ترين سکونتگاه‌هاي اين کشور به شمار مي‌آيد که هنوز زندگي در آن جاري است. به گفته کارشناسان، اين روستا يکي از شمالي‌ترين اماکني است که توسط گوگل تصويربرداري شده و تنها راه ورود به آن به وسيله هواپيما يا قايق است. از جمله نکات مهم درباره اين روستا سکونت 1500 نفر در آن است. اين روستا تنها 2 خيابان دارد که خيابان گاو و خيابان روباه نام دارند. باستان‌شناسان اميدوارند در ادامه بررسي‌هاي خود در اين روستا، تاريخچه‌اي 4هزار ساله از ساکنان آن که به گفته‌اي متعلق به فرهنگ «اينوييت‌ها»هستند، به دست آورند.