نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف صورتک‌هاي رومي در ترکيه

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/06/06
کاوش‌هاي باستان‌شناسان در نزديکي سد « اليسو» در منطقه ماردين ترکيه به کشف صورتک‌هاي نمايشي منحصر به فرد متعلق به دوره روم باستان انجاميد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از حريت، باستان‌شناسان اعلام کردند اين صورتک‌ها که از جنس آهن و برنزند به احتمال فراوان به سال‌هاي 200 يا 300 ميلادي تعلق دارند. رئيس سازمان فرهنگ و گردشگري منطقه ماردين ترکيه گفت: هيچ سند و مدرکي دال بر وجود سالن‌هاي نمايش در منطقه اليسو در دوره‌هاي باستان وجود ندارد، به همين سبب مي‌توان اين صورتک‌ها را متعلق به معرکه‌گيران خياباني که از ديگر مناطق به اين شهر آمده بودند، دانست. وي افزود: همزمان با کشف اين دو اثر، اشياي ديگري نيز به دست آمد، اما اين دو صورتک از اهميت بيشتري برخوردارند زيرا نمونه‌هاي مشابه آن‌ها تا کنون در هيچ نقطه‌اي از ترکيه کشف نشده است. به گزارش ميراث آريا، باستان‌شناسان با اشاره به ادامه کاوش‌ها در اين منطقه اظهار کردند در صورت اتمام مراحل تحقيق، تمام آثار پس از بازسازي در موزه ماردين به نمايش درخواهند آمد.