نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آماده باش تمامي موزه ها و اماکن تاريخي تهران براي بازديد مهمانان اجلاس غير متعهد

مدير برنامه هاي کلان معاونت ميراث فرهنگي کشور از آماده باش کامل تمامي موزه ها، کاخ موزه ها و اماکن تاريخي تهران براي بازديد مهمانان و شرکت کنندگان شانزدهمين اجلاس سران کشورهاي غير متعهد ها خبرداد. «يحيي رحمتي» با اعلام اين خبر گفت: توصيه هاي لازم درخصوص آماده باش به تمامي موزه ها، کاخ موزه ها و اماکن تاريخي پايتخت در روزهاي برگزاري اجلاس ارايه شده است. وي افزود: بر اساس برنامه ريزي هاي صورت گرفته مهمانان شرکت کننده به همراه اعضاي خانواده خود به بازديد از موزه ها و اماکن تاريخي تهران خواهند پرداخت. رحمتي افزود: بر اساس برنامه ريز هاي صورت گرفته در حال حاضر تنها برخي از اماکن تاريخي و فرهنگي پايتخت براي بازديد مهمانان و شرکت کنندگان در اجلاس غير متعهد ها به حالت آماده باش در آمده اند و در صورت لزوم برخي از اماکن تاريخي و فرهنگي مهم در ساير استان ها نيز براي بازديد شرکت کنندگان آماده خواهند شد.