نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برپايي نمايشگاه‏ «توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي گردشگري ايران» در برج ميلاد

معاونت گردشگري با برپايي نمايشگاه گردشگري «توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي گردشگري ايران» در برج ميلاد و حضور فعال در محل برگزاري اجلاس سران کشورهاي عضو جنبش عدم تعهد، به معرفي داشته‌هاي صنعت گردشگري کشور خواهد پرداخت. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، با بيان اين مطلب گفت: نمايشگاه گردشگري با عنوان «توانمندي‏ها و ظرفيت‌هاي گردشگري ايران»، در مساحتي بالغ بر 600 متر مربع در برج ميلاد برگزار مي‌شود تا مهمانان اجلاس سران کشورهاي عضو جنبش عدم تعهد بتوانند از 5 لغايت 11 شهريورماه، ضمن بازديد از برج و حضور در جلسات مربوطه از نمايشگاه مذکور نيز ديدن کنند و با داشته‌هاي بي‌شمار ايران در حوزه صنعت گردشگري آشنا شوند. «منوچهر جهانيان» افزود: معاونت گردشگري با تهيه و توليد اقلام تبليغاتي شامل لوح فشرده، کاتالوگ، نقشه، کتابچه و پوستر ويژه نمايشگاه «توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي گردشگري ايران» امکان آشنايي هر چه بيشتر مهمانان اجلاس با استعدادهاي کشور در حوزه طبيعت‌گردي و گردشگري را فراهم آورده است. وي تصريح کرد: علاوه بر اين اقدام، معاونت گردشگري با در اختيار داشتن غرفه در محل برگزاري اجلاس سران، زمينه آشنايي هر چه بيشتر مهمانان با جاذبه‌هاي گردشگري و ظرفيت‌هاي اين حوزه را با ارائه بسته‌هاي تبليغاتي ايجاد خواهد کرد.