نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يونسکو سايت ميراث اخترشناسي را راه‌اندازي کرد

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/06/04
معبد عصر فراعنه مصر، ستون 3 هزار ساله در چين و برج دهه 20 برلين در فهرست جديد ميراث اخترشناسي يونسکو به ثبت رسيدند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از هرالدسان، سازمان يونسکو با راه‌اندازي وب سايت جديدي با عنوان پرتال ميراث اخترشناسي، نام تازه‌اي را براي اماکن تاريخي و قديمي که کاربرد اخترشناسي داشته‌اند، برگزيد. اين وب سايت که تحت پشتيباني يونسکو قرار دارد در حاشيه نشست اتحاديه بين‌المللي نجوم که روز گذشته در شهر پکن برگزار شد، راه‌اندازي شد. فهرست مندرج در اين وب سايت نام بيش از 30 محوطه را در خود جاي داده است که از غارهاي پيش از تاريخ تا رصدخانه‌هاي قرن بيستم را دربرمي‌گيرد و در ماه‌هاي آينده به شمار آن‌ها افزوده خواهد شد. از جمله اين اماکن مي‌توان به استون هنج در انگليس، رصدخانه دنگفنگ در استان هنان چين متعلق به سلسله تانگ و رصدخانه سلطنتي گرينويچ و برج انيشتين اشاره کرد. به گزارش ميراث آريا، کارشناسان اعلام کردند بسياري از ميراث مرتبط با علم اخترشناسي جهان در معرض نابودي قرار گرفته‌ و هدف از راه‌اندازي اين سايت، معرفي تخصصي اين اماکن به منظور حفظ و نگهداري از آن‌ها بوده است.