نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مشهورترين بناي تاريخي در اروپا شناخته شد+(عکس)

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/06/02
برج ایفل با داشتن هفت میلیون بازدید کننده در سال مشهورترین بنای تاریخی اروپا شناخته شد. به نوشته شماره امروز روزنامه لوموند در اینترنت، اتاق بازرگانی مونزا و بریانزا در ایتالیا با توجه به معیارهای متعدد اقتصادی ، اجتماعی فرهنگی و گردشگری اعلام کرد برج ایفل مشهورترین بنای گردشگری در اروپاست. برج ایفل با داشتن هفت میلیون بازدیدکننده در سال و کسب درآمد چهارصد و سی و چهار میلیارد یورویی در راس بناهای تاریخی و گردشگری اروپا قرار دارد. میزان درآمد برج ایفل پنج برابر بیش از کلیزه رم است. درآمد سالانه برج ایفل معادل یک پنجم تولید ناخالص داخلی فرانسه یا حدود ده برابر سود سالانه بدهی های فرانسه است. پس از برج ایفل ، بناهای تاریخی کلیزه رم (نود و یک میلیارد یورو ) ، ساگرادا فامیلیا (نود میلیارد یورو) ، بنای معروف بارسلون که توسط آنتونی گودی ساخته شده ، برج لندن (هفتاد ممیز پنج دهم میلیارد یورو) ، موزه پرادو در مادرید و مرکز باستان شناسی استون هنگ در انگلیس قرار دارند. این مطالعه ارزش کل بناهای تاریخی زیبای اروپا را هفتصد میلیارد یورو ارزیابی کرد. واحد مرکزی خبر