نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فروشگاه وايکينگ‌ها در سوئد !

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/06/02
باستان‌شناسان در سواحل سوئد موفق به کشف يک موج‌شکن 100 ياردي شدند که به اعتقاد آن‌ها بقايايي از يک فروشگاه ساحلي عصر وايکينگ‌ها بوده است. به گزارش ميراث آريا و به نقل از يو پي آي، محققان اعلام کردند غواصاني که در حاشيه ساحل بيورکو در نزديکي استکهلم مشغول به کار بودند به موج‌شکن‌هايي برخورد کردند که از ديگر موج‌شکن‌هاي عصر وايکينگ‌ها بزرگ‌تر است و از اين رو شواهدي تازه از فرهنگ و روش زندگي آن‌ها را به نمايش مي‌گذارد. باستان‌شناسان دريايي معتقدند آنچه از اين بنا به دست آمده حاکي از آن است که دهکده موجود در اين منطقه در زمان وايکينگ‌ها 30 برابر بزرگ‌تر از تصورات پيشين بوده است. «اندرسون اولسون» سرپرست گروه تحقيق گفت موج‌شکن‌هايي سنگي در اعماق آب‌هاي ساحلي همراه با الوارها و حفره‌هاي متعدد پيدا شد که نشان مي‌دهد اين مرکز تجاري در آب و در نزديکي يک بندر بنا شده بود. وي با اشاره به اين که پيش از اين هيچ تصوري از توانايي وايکينگ‌ها در ساخت موج‌شکن‌ها در عمق 8 متري زير آب وجود نداشت، افزود: اين ديوارها که 5 برابر طولاني‌تر از ديوارها در فرضيه‌هاي قبلي‌اند، تجارت گسترده وايکينگ‌ها با ديگر ملل را نشان مي‌دهند. اين کشف در نزديکي دهکده‌اي به نام بيرکا که يکي از قديمي‌ترين سکونتگا‌ه‌هاي سوئد است و در سال 1993 نيز در فهرست ميراث جهاني يونسکو ثبت شد، صورت گرفت.