نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کار‌شناسان يونسکو دو هفته ديگر به ايران مي‌آيند

تعداد بازدید : 208
تاریخ : 1391/06/02
مديرکل دفتر ثبت آثار، حفظ و احياي ميراث معنوي و طبيعي کشور از ورود کار‌شناسان يونسکو به ايران طي ۱۵ تا ۲۰ روز آينده خبر داد. «آتوسا مومني» با اعلام اين خبر در گفت‌و‌گو با ميراث آريا (chtn)، افزود: اين کار‌شناسان براي بررسي آخرين وضعيت ثبت جهاني کاخ گلستان و هم چنين روستاي تاريخي ميمند به ايران سفر خواهند کرد. وي افزود: کار‌شناسان يونسکو در سفر به ايران آخرين وضعيت ثبت جهاني دو اثر معرفي شده از سوي ايران براي ثبت جهاني را بررسي خواهند کرد. وي خاطر نشان کرد: خوشبختانه از مدت‌ها پيش اقدامات مناسب در کاخ موزه گلستان و روستاي تاريخي ميمند براي بازديد کار‌شناسان انجام شده است. وي با بيان اينکه تقريبا تمامي موانع پيش روي ثبت جهاني کاخ گلستان و روستاي ميمند از پيش روي اين دو اثر فاخر برداشته شده است، اضافه کرد: در بازديد کار‌شناسان يونسکو موانع باقيمانده و احتمالي ديگر نيز مرتفع خواهد شد. مومني خاطر نشان کرد: پرونده کاخ گلستان و روستاي تاريخي ميمند از شانس بالايي براي قرار گرفتن در فهرست ثبت جهاني برخوردار هستند.